Здравейте, дриймъри,
Време е за ревю на още един адвент календар – Essence Advent Calendar 2018. Този календар имаше нестандартна кутия с интересно отваряне, а днес ще видим и какво открих в него:
Адвент календарът на Essence Advent Calendar 2018 съдържа 24 продукта, сред които открих 13 пълноразмерни продукта, 1 в травъл вариант и 10 аксесоара. Календарът се предлагаше в дрогериите и в онлайн магазина dodis.bg за 45 лева. Ето какво съдържа той:
- молив за очи kajal 40
- спирала за обем и извити мигли
- дълготраен молив за вежди wp 30
- протектори за четки 01
- палитра с хайлайтъри glow to go
- гланц за устни smoothie 02
- червило ultra last instant 08
- шаблони за маникюр cut out
- четка за руж & сенки
- козметичен несесер
- самозалепващи се татуировки за нокти и тяло
- подаръчни стикери „sticker notes“
- ластици за коса
- крем за ръце
- балсам за устни kiss the penguin
- двустранна пила за нокти
- блясък за нокти fame in a bottle
- лак за нокти mini 01
- лак за нокти mini 02
- лак за нокти mini 03
- лак за нокти mini 04
- лак за нокти mini 05
- лепенки за нокти
- мини подаръчни картички
В Essence Advent Calendar 2018 ми допадна разпределението между пълноразмерни продукти и аксесоари. Хареса ми и разнообразието от продукти – в него имаше различни гримове, четки, лакове, декорации за маникюр, коледни аксесоари, аксесоари за коса и др. Петте лака за нокти ми дойдоха малко в повече, но ако се лакирате често, ще ви харесат – цветовете са зимни и празнични.Харесаха ми и практичните аксесоари като коледни картички, които веднага ми влязоха в употреба, и коледните стикери, които бяха много сладки.
Опаковката на Essence Advent Calendar 2018 беше много много красива и стабилна. Хареса ми, че и тук всеки ден/подарък беше опакован в отделна кутия. Самото разпределение на кутиите беше интересно. Единственото, което не ми допадна е, че имаше много малки подаръци в големи кутии.
Финалното ми мнение е, че за парите си Essence Advent Calendar 2018 е много добро попадение – и като съдържание, и като изработка на кутията. Подаръците в него бяха разнообразни и много от тях ми влязоха в употреба 🙂
А вие? Харесахте ли този адвент календар?
XOXO
Joe